Publikację Doradca VAT tworzą doświadczeni autorzy z wieloletnią praktyką zawodową w doradztwie podatkowym i prawnym. Eksperci na co dzień pracują w czołowych firmach doradczych w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu: vat@wip.pl

Poniżej przedstawiamy profile niektórych ekspertów:

Eksperci, którzy piszą dla nas

Adam BartosiewiczDoradca podatkowy. Radca prawny. Doktor nauk prawnych, specjalizujący się w prawie podatkowym - polskim i wspólnotowym. Wspólnik EOL sp. z o.o. sp.k. Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Jakub RychlikDoradca podatkowy (nr wpisu 11549), prawnik. Wiele lat poświęcił na pracę w państwowych organach podatkowych. 

Marek WojdaDoradca podatkowy. Specjalizuje się w podatku VAT.
W swojej karierze współpracował z PricewaterhouseCoopers oraz Baker & McKenzie. Reprezentował podatników w postępowaniach spornych dotyczących podatku VAT, w tym przed sądami administracyjnymi.

Marian Szałuckidoradca podatkowy od 1997 r. Związany z prawem podatkowym od 1992 r., 
Prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego od początku obowiązywania ustawy o doradztwie podatkowym, czyli od roku 1997.

Tomasz KrywanDoradca podatkowy (nr wpisu 11058). Specjalista w zakresie prawa podatkowego w tym VAT.

Robert NogackiRadca prawny, jeden z najczęściej cytowanych w prasie specjalistów z zakresu międzynarodowego planowania podatkowego. Jeden z najlepszych ekspertów z zakresu bezprawia urzędniczego. Prowadzona przez niego kancelaria Skarbiec od lat znajduje się w znaczących rankingach i zestawieniach firm prawniczych, takich jak World Tax, Legal 500 czy Book of Lists.

Redakcja

Rafał Kuciński Redaktor prowadzący

wiper-pixel